Olejek eukaliptusowy59,00 zł
Brutto

  • Skład: 100% czysty naturalny olejek eteryczny
  • Nazwa botaniczna: Eucalyptus radiata
  • Kraj pochodzenia: Australia
  • Sposób otrzymywania: Destylacja parą wodną
  • Przechowywanie: Szczelnie zamknięty (!), w chłodnym miejscu
  • Pojemność: 15 ml wystarczy na długo
Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


Nie lubisz zapachu olejku eukaliptusowego?

Nie martw się, ja też nie!

Dlatego wprowadziłam do sklepu bardzo delikatny eukaliptus: Eucalyptus radiata. Tak, oczywiście, będzie pachniał nieco maściami typu Vick, natomiast ma bardzo ciekawą, nieoczywistą słodko-miodową nutę.

Nie jest to olejek eukaliptusowy, który wyciśnie z Twoich oczu łzy, natomiast nadal posiada świeży, orzeźwiający aromat eukaliptusa, jednak z ciepłym tonem.

Olejek z eukaliptusa radiata jest pobudzający, energetyzujący (świetnie łączy się z olejkami miętowymi), świetny do użytku rano albo po dużym zmęczeniu, kiedy czeka nas jeszcze sporo pracy albo chcemy się odświeżyć.

W aromaterapii jest używany jako olejek lekko wykrztuśny oraz rozrzedzający wydzielinę. Nie zdziw się, jeśli będziesz mieć gęsty katar i zacznie nagle się mocno rozrzedzać, albo jeśli jesteś chora/chory i zaczniesz lekko kaszleć: to typowe działanie olejku z eukaliptusa.

Proszę, używaj w rozcieńczeniu: kilka kropelek do maści (np. Lekki oddech), oleju kokosowego albo żelu/mydła do kąpieli. Nie używaj bez rozcieńczenia. Nie używaj u dzieci poniżej 2 rż

2 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.