Nowe produkty

  • Nowy

Mgiełka wdzięczności – hydrolat różany [100 ml]

49,00 zł (oszczędzasz 10,00 zł)

Chcesz zatrzymać ulotny moment na dłużej? Stworzyć dla siebie piękną i bezpieczną przestrzeń? A może potrzebujesz wyrazić swoją wdzięczność? Dla siebie, dla świata, dla kogoś Ci bliskiego? 

Poznaj orzeźwiającą mgiełkę różaną z olejkami eterycznymi do twarzy i ciała!

Użyj naszej mgiełki, żeby wraz z różano-kadzidłową nutą przenieść się na chwilę na drugą stronę lustra i poczuć, że jesteś tu i teraz. Tylko Ty, Twoje myśli i Twoja mgiełka wdzięczności.

49,00 zł Cena
  • Nowy

Zestaw PRZYG(OWAD)OWY na owady

176,00 zł (oszczędzasz 31,00 zł)

Świeca włóczykija na komary Klaudyna Hebda sklep
Świeca Włóczykija (na komary) [250 ml]

89,00 
Mieszanka I komar nie siada Klaudyna Hebda sklep
Mieszanka ...i komar nie siada! (na komary) [15 ml]

59,00 

Mieszanka Spacerowa w sprayu
Mieszanka Spacerowa [100 ml]

59,00 

176,00 zł Cena
  • Nowy

Korzenne masło do ciała

To najbardziej słoneczne masełko świata, którego urokowi nie da się oprzeć. Prawdziwe ciepło i szczęście zamknięte w słoiku, stworzone z najbardziej udanego trio świata – orzeźwiającej pomarańczy, nietuzinkowego kardamonu i szczypty zimowego cynamonu.

Idealne na wieczory po ciężkim dniu, kiedy nie masz na nic siły – nasze korzenne masełko przeniesie Cię wprost na pole pełne słoneczników.

Odważysz się stracić dla niego głowę? 

89,00 zł Cena
  • Nowy

Kudzu - ekstrakt - 90 kapsułek

kudzu.jpg

Kudzu (łac. Pueraria lobata), inaczej ołownik łatkowaty lub opornik, to liściasta winorośl, występująca w obszarach nadbrzeżnych, polach i poboczach dróg. Kudzu spokrewnione jest z grochem i pochodzi z wysp Pacyfiku oraz wschodniej Azji. Oplata drzewa, krzewy, latarnie i słupy, osiągając nawet do 12 metrów wysokości. Surowcem wykorzystywanym w zielarstwie są strąki i korzenie. W użytku ludowym Chińczycy nazywają je ge-gen.

23,75 zł Cena