Świece

Aktywne filtry


Świeca włóczykija 250ml

Pomyśl… Czy masz duszę włóczykija?


Włóczykij to ktoś, kto potrafi czuć prawdziwe szczęście, kiedy patrzy na piękno przyrody. Docenia nie idealność wszystkiego, co stworzyła natura. To ta część nas, która ciągnie nas w chaszcze. Bez względu na to, czy będą tam kleszcze.

To ta część nas, która czasem podnosi brudny liść, żeby zobaczyć ślimaka pod nim. Jeśli czujesz, że mówię o Tobie, to też masz duszę włóczykija.

89,00 zł Cena

Świeca wdzięczności No. 1

Zapal świecę. Zamknij na chwilę oczy. Pozwól sobie poczuć wdzięczność w całym ciele, za to co już masz… żeby przyciągnąć do swojego życia więcej ciepła, spokoju i dobrych ludzi!

Świeca wdzięczności ma „żyjący”, drewniany knot, który leciutko trzeszczy… Nic nie pozwala tak dobrze spojrzeć w siebie, jak żar prawdziwego ognia.

Ma w sobie magię żaru oraz ciepły, subtelny zapach, który otula cały pokój.

Ktokolwiek do Ciebie wejdzie, nie będzie umiał go nazwać… ale poczuje, że pachnie TYM CZYMŚ. Nieulotnym zapachem bezpieczeństwa i ciepła.  Kto wie… może TEN ZAPACH zostanie w pamięci na lata.

Świeca jest w 100% naturalna. Świeca jest wegańska. To 250 ml wegańskiego wosku sojowego, „żyjący” knot oraz naturalne olejki eteryczne z eukaliptusa, cytroneli i mięty.

89,00 zł Cena
  • Nowy

Świeca Czterech Alchemików (wcześniej Świeca Zmarzlucha)

Zapalasz i robi się przytulnie. 

Pierwsze skrzypce gra tutaj słoneczna pomarańcza z wibrującym cynamonem. Jednak ta świeca to coś więcej niż tylko największa miłość jesieniary – bo dziewczyny donoszą, że przez cały rok komponuje się z nostalgią za oknem, kocykiem i dobrą książką.  

Jest radością w smutne dni.
Ciepłem w samotne chłody. 
Towarzyszem w ciche wieczory.  

Czasem po prostu JEST.  I to już wystarczy.  

Zaproś ją do domu.
Podaruje Ci nie tylko piękny zapach.  

89,00 zł Cena