Olejki na przebarwienia skóry

Aktywne filtry


Olejek z drzewa herbacianego (na problemy skórne) [15 ml]

Czy jesteś zadowolona ze swojej cery? Nie masz problemów z trądzikiem, krostkami czy zaczerwieniami? A jeśli jednak te problemy nie są Ci obce, to nie chciałabyś o nich naprawdę zapomnieć? 

Olejek z drzewa herbacianego pomoże Ci wtedy, kiedy straciłaś już wszelką nadzieję, a kolejne ekskluzywne kremy okazują się być stratą pieniędzy. Wybierając ten olejek, wybierasz prostą drogę do pięknej skóry. 

Masz minutkę? Tyle wystarczy, żeby bezpiecznie użyć olejku. Dodaj go do dyfuzora, aby odkazić pomieszczenie albo wykorzystaj w formie rozcieńczonej do kąpieli lub na skórę. 

Inne proste sposoby na olejek z drzewa herbacianego znajdziesz w zakładce sposób użycia. 

79,00 zł Cena

Olejek sandałowy [seria limitowana]

Prawdziwy olejek sandałowy (więcej przeczytasz niżej) z certyfikowanej uprawy. Jeden z najcenniejszych olejków na świecie.

Sprowadziłam go na własny użytek, z myślą o serum aromaterapeutycznym do twarzy (dostępnym wkrótce), część zamówienia postanowiłam odstąpić:-).

Jest to olejek z sandałowca australijskiego, o ciepłym, lekko miodnym, żywicowym zapachu.  Pachnie bardzo wyrafinowanie, dobrze się rozpuszcza, osobiście dodaję do formulacji kilka kropelek. Mniej znaczy więcej!

Świetnie łączy się z innymi ciepłymi nutami.

.

Olejek w czystej formie (także ze względu na cenę) raczej dla koneserów i koneserek aromaterapii.

299,00 zł Cena