Koszty wysyłki pokrywa kupujący! My robimy tylko zwrot za kupione produkty


1. Wymiany
Czas realizacji wymiany maksymalnie 14 dni od otrzymania paczki.
Towar odesłany na wymianę powinien być w stanie niezmienionym (poza zmianami, które były konieczne w granicach zwykłego zarządu) – dotyczy to również opakowania towaru. Wymianę towaru należy zrealizować poprzez przesłanie towaru z dowodem zakupu wraz z dołączonym formularzem wymiany towaru, znajdującym się w załączniku poniżej: Towar wraz z wypełnionym formularzem wymiany oraz dołączonym dowodem zakupu należy odesłać na adres:

Sklep Zielarsko-Artystyczny „Kocimiętka”,
ul. Górnośląska 61/61,
62-800 Kalisz,

Pobierz formularz: kliknij tutaj


2. Zwroty

Zgodnie z prawem każdy Konsument ma prawo do odstąpienia umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni od otrzymania paczki. Towar odesłany na zwrot powinien być w stanie niezmienionym (poza zmianami, które były konieczne w granicach zwykłego zarządu) – dotyczy to również opakowania towaru. Aby móc zrealizować procedurę zwrotu towaru wymagane jest załączenie do przesyłki wypełnionego i podpisanego formularza odstąpienia od umowy oraz oryginału dowodu zakupu w postaci paragonu/faktury VAT. W tym celu należy wydrukować wypełnić i podpisać formularz zwrotu/odstąpienia od umowy dostępny poniżej. Zakupiony towar wraz z wypełnionym i własnoręcznie podpisanym formularzem należy odesłać na poniższy adres:

Sklep Zielarsko-Artystyczny „Kocimiętka”,
ul. Górnośląska 61/61,
62-800 Kalisz,


Uwaga nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas w formie „za pobraniem” lub do Paczkomatu.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Pieniądze zwracamy na rachunek bankowy w ciągu 14 dni od otrzymania zwróconego towaru. Zwroty robione są na numer konta bankowego wskazanego w formularzu zwrotu

Pobierz formularz: kliknij tutaj

3. REKLAMACJE

W przypadku stwierdzenia wady produktu należy się z nami skontaktować drogą e-¬mailową w celu zgłoszenia reklamacji. Reklamowany towar wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem (do pobrania poniżej) oraz dowodem zakupu w postaci paragonu/faktury VAT należy odesłać na poniższy adres:

Sklep Zielarsko-Artystyczny „Kocimiętka”,
ul. Górnośląska 61/61,
62-800 Kalisz, 

Uwaga nie przyjmujemy przesyłek odesłanych do nas w formie „za pobraniem” lub do Paczkomatu. Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w odpowiedni sposób, zapewniający brak uszkodzeń przesyłki w trakcie transportu. Reklamacje rozpatrujemy w terminie do 14 dni o jej wynikach poinformujemy drogą e-¬mailową.

Pobierz formularz: kliknij tutaj