Olejki na kleszcze i komary

Aktywne filtry


Olejek lawendowy [15 ml]

Szukasz olejku do wszystkiego? 

Na poparzeniadobry sendo relaksu, na uporczywe swędzenie po ugryzieniach komarów albo na migreny? A może nie wiesz, który olejek będzie najbezpieczniejszy dla Twojego dziecka? Stop. Nie szukaj dalej. Właśnie na niego patrzysz. Dalej idźcie już razem. 

Wybierając olejek lawendowy do naszego sklepu, sięgnęłam po jego słodką odmianę. Jeśli znasz zapach lawendy tylko z lekarstw czy saszetek na mole, to powiem wprost – będziesz zaskoczona jego aromatem, pozbawionym kamforowej nuty. Pamiętaj, że w sklepie znajdziesz tylko 100% naturalne i 100% stężone olejki pochodzące od moich zaufanych destylarni z całego świata. 

79,00 zł Cena

Świeca włóczykija 250ml

Pomyśl… Czy masz duszę włóczykija?


Włóczykij to ktoś, kto potrafi czuć prawdziwe szczęście, kiedy patrzy na piękno przyrody. Docenia nie idealność wszystkiego, co stworzyła natura. To ta część nas, która ciągnie nas w chaszcze. Bez względu na to, czy będą tam kleszcze.

To ta część nas, która czasem podnosi brudny liść, żeby zobaczyć ślimaka pod nim. Jeśli czujesz, że mówię o Tobie, to też masz duszę włóczykija.

89,00 zł Cena

Olejek eukaliptusowy (na kaszel i gęsty katar)

To olejek cud.

A ze względu na swoją słodką, miodową nutę, to nawet cud – miód. Bogaty w 1,8 cyneol eukaliptus poratuje przy gęstym katarze, bólu gardła czy zapchanych zatokach. Rozgrzeje zmarznięte stopy i serce, działając przeciwzapalnie oraz pobudzająco.

Tradycyjnie używany do leczenia jeszcze przed poznaniem antybiotyków, dzięki swoim właściwościom wciąż pozostaje w blasku reflektorów. I to zupełnie zasłużenie!

59,00 zł Cena

Olejek z drzewa herbacianego (na problemy skórne) [15 ml]

Czy jesteś zadowolona ze swojej cery? Nie masz problemów z trądzikiem, krostkami czy zaczerwieniami? A jeśli jednak te problemy nie są Ci obce, to nie chciałabyś o nich naprawdę zapomnieć? 

Olejek z drzewa herbacianego pomoże Ci wtedy, kiedy straciłaś już wszelką nadzieję, a kolejne ekskluzywne kremy okazują się być stratą pieniędzy. Wybierając ten olejek, wybierasz prostą drogę do pięknej skóry. 

Masz minutkę? Tyle wystarczy, żeby bezpiecznie użyć olejku. Dodaj go do dyfuzora, aby odkazić pomieszczenie albo wykorzystaj w formie rozcieńczonej do kąpieli lub na skórę. 

Inne proste sposoby na olejek z drzewa herbacianego znajdziesz w zakładce sposób użycia. 

79,00 zł Cena

Olejek z mięty pieprzowej [15 ml]

Ósma rano, a Ciebie już boli głowa i masz dość tego dnia? Zanim pomyślisz, gdzie popełniłaś w życiu błąd, daj sobie pomóc. Olejek miętowy działa na migreny, napięciowe bóle głowy, chore zatoki, nudności, bóle mięśni, upały czy mało romantyczne zapachy. Błyskawicznie odświeży i postawi na nogi, a według badań ma skuteczność równą paracetamolowi! Przyda Ci się prędzej, niż myślisz. 

59,00 zł Cena
  • Nowy

Olejek rozmarynowy (na koncentrację i pamięć) [15 ml]

Czy Einstein wąchał rozmaryn? Bardzo możliwe, bo olejek rozmarynowy nie tylko pozwoli zapamiętać nawet o 70% więcej informacji, ale i lepiej się skoncentrować. Będzie Twoją mieszanką studencką i mocną kawą w jednym. Niezastąpiony podczas nauki do egzaminów, planowania remontu czy myślenia, jak przejąć kontrolę nad światem bez wychodzenia z domu. 

Masz minutkę? Tyle wystarczy, żeby bezpiecznie użyć olejku. Dodaj go do dyfuzora albo wykorzystaj w formie rozcieńczonej do kąpieli lub na skórę. Inne proste sposoby na olejki eteryczne znajdziesz w zakładce sposób użycia. 

79,00 zł Cena
  • Nowy

Mieszanka …i komar nie siada! (na komary) [15 ml]

Olejek na komary? Nie, to coś znacznie więcej. Ta autorska mieszanka olejków eterycznych pozwoli Ci nie tylko zapomnieć o komarach, ale i poprawi nastrój. 

Zapach jest intensywny, mocno cytrusowy. Taki skład, że mucha nie siada. Znaczy komar. Przekonaj się, jak bardzo jest skuteczny i spędź wieczór bez niechcianych gości. 

Masz minutkę? Tyle wystarczy, żeby bezpiecznie użyć tej mieszanki. Dodaj kilka kropel do dyfuzora, przygotuj własny antykomarowy spray albo wymieszaj z olejem bazowym i posmaruj nim skórę. 

59,00 zł Cena
  • Nowy

NUTTA ODSTRASZACZ KLESZCZY [100-200 ml]

 NUTTA ODSTRASZACZ KLESZCZY [100 ml]® – sprej odstraszający  kleszcze i komary  

Skuteczny preparat dla całej rodziny przeciw kleszczom i komarom  

  • do 5 godzin skutecznej ochrony przez kleszczami i do 4 godzin przed komarami 
  • łagodny repelent dla całej rodziny – już od 3 roku życia, bez drażniącego, chemicznego zapachu 
  • świeży, naturalny aromat 
  • nie zawiera DEET  
59,00 zł Cena