Mieszanka SPOKÓJ119,00 zł
Brutto

Pozwól sobie na chwilę spokoju, którą możesz mieć już na wyciągnięcie ręki. Ta autorska mieszanka została stworzona specjalnie dla mam i dzieci już powyżej 3 roku życia. Jej łagodny aromat zadziała jak cicha, relaksująca muzyka. Idealna w trudniejszych chwilach, pozwoli się odprężyć i wyciszyć emocje bez poczucia senności. Kiedy dziecko ma humory, a Ty musisz mieć ogromne pokłady cierpliwości, które – jak nam wszystkim – czasem po prostu się wyczerpują. Z jednej strony jest płacz, z drugiej strony jest płacz. A później wyrzuty sumienia. I to straszne zmęczenie, bo wszystko stoi na głowie… 

Odnajdź w sobie wtedy Spokój i sięgnij po naszą mieszankę – pomoże Ci być taką Mamą, jaką chcesz być. Taką, którą dziecko zapamięta jako Kobietę Jego Życia – wspierającą, a nie – krzyczącą. 

Ilość

Obecnie brak na stanie


Wyobraź sobie dziecko, które po dniu pełnym wrażeń nie może zasnąć. Jest rozdrażnione, zmęczone i marudne. A Ty liczysz do dziesięciu, bo masz dość. Znasz takie sytuacje, prawda? 

A teraz wyobraź sobie, że sięgasz po Spokój. 

Najpierw poczujesz delikatną słodycz lawendy. Później egzotyczne nuty mandarynki i bergamotki, które powoli zastąpi być może nieznany Ci do tej pory kadzidłowiec. Całą kompozycję zwieńczy swojski rumianek, ostatecznie upewniając Cię, że dobrze wybrałaś. 

Zastanawiasz się, jak to działa mieszanka Spokój? 

Olejki eteryczne zbudowane są z tysięcy różnych substancji. To nie magia – tylko czysta chemia, ale w pozytywnym i najbardziej naturalnym tego słowa znaczeniu. Wszystkie te aldehydy, estry czy kwasy wnikają do krwiobiegu poprzez skórę lub płuca, a informacja o nich dociera do układu limbicznego, odpowiedzialnego za nasze emocje. 

Czy masz ubrania, które zakładasz, żeby poczuć się bardziej pewnie, bardziej kobieco lub wręcz przeciwnie – kiedy potrzebujesz rozluźnienia? Właśnie tak działa nasz mózg, dla którego konkretne substancje z olejków są jak różne stroje, wysyłające sygnały ‘’czas na odpoczynek’’ albo ’trzeba się sprężyć’’. 

To nie placebo – sprawdź działanie olejków eterycznych osobiście już teraz. Bo spokojna mama, to szczęśliwa mama. A szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko. Pomagając sobie, pomagasz też swojej rodzinie. Nie zapominaj o tym. 

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.