Olejek Palo Santo (dla dobrej energii i na smutek) [5 ml]199,00 zł
Brutto

Stworzony przez indiańskich szamanów, dostępny tylko u nas. 

Palo santo wymyka się słowom, myślom i schematom. Będzie najlepszym wyborem, jeśli potrzebujesz zapachu do twórczej pracy, medytacji, jogi albo do naprawdę głębokiego relaksu. Pozwoli Ci łatwiej osiągnąć stan wyciszenia i skoncentrowania na swoich emocjach. Według indiańskich wierzeń otwiera serce na dobrą energię, zwłaszcza jeśli jeszcze nie zagoiło się po bolesnym rozstaniu czy żałobie. 

Biorąc olejek eteryczny Palo santo do ręki, sięgasz po tysiące lat historii i opowieści, przekazywanych pod osłoną amazońskiej nocy. Wystarczy kropla, aby znaleźć się w innym świecie. Czy się na to odważysz?

Ilość

Obecnie brak na stanie


Palo Santo znaczy “święte drzewo”. Znane jest w tradycyjnej medycynie peruwiańskiej, bo pomaga złagodzić objawy grypy i astmy, działa dobrze na skórę, ponadto działa przeciwzapalnie, łagodząco i relaksująco.

Palo Santo możesz spotkać w kilku formach, m.in.:

  • Waniliowo-cytrusowego drewienka – Palo Santo, które znajdziesz tutaj, jest pozyskiwane ekologicznie, z obumarłych drzew i ich gałęzi. To metoda, która nie naraża drzew na wycinkę, więc możesz używać go z czystym sercem. Drewno pali się jak kadzidło, a podczas jego spalania uwalnia się cudowny, aromatyczny dym.
  • olejek Palo Santo!

Olejek Palo Santo wykorzystywany jest w aromaterapii. Ma działanie redukujące stres, wyciszające. Jego aromat jest bardzo tajemniczy, niezwykły, trudny do opisania.

Olejek Palo Santo stosuj podczas jogi, medytacji lub czasu, który przeznaczasz na odprężenie. Pięknie otwiera płuca. Palo santo to tradycyjny środek na ból, stany zapalne i stres. Służy również do usuwania negatywnej energii.

Możesz nałożyć olejek Palo Santo na skórę wcześniej rozcieńczony, w innym oleju bazowym. Posmaruj okolice klatki piersiowej (serca), podeszwy stóp i głęboko oddychaj, po to, żeby się zrelaksować. Daj sobie chwilę, tylko dla siebie.

Z czym łączyć olejek Palo Santo?

Olejek Palo Santo połącz z olejkiem copaiba, jeśli chcesz stosować na bolące miejsca. Chcesz eksperymentować? Połącz go w dyfuzorze z innymi olejkami kadzidłowymi np. olejek Frankincense. Pięknie komponuje się z bergamotką, eukaliptusem, geranium, lawendą, mandarynką, wetiwerią, ylang-ylang, ale nie powiem Ci, który powinnaś wybrać. Testuj i szukaj tego jedynego połączenia, które skradnie Twoje serce na dłużej! 

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.