Olejek na dobry sen. Eliksir No. 3109,00 zł
Brutto

109,00 zł (Cena regularna 139,00 zł)

Eliksir na dobry sen jest autorską mieszanką olejków eterycznych i naturalnego oleju jojoba, którą możesz nakładać od razu na skórę.

Jeśli masz problemy z zasypianiem z powodu zamartwiania się albo nadmiernych emocji, poznaj olejek na dobry sen. Pomoże Ci odetchnąć, zrzucić z siebie codzienny stres, dlatego że zbudujesz z nim poczucie bezpieczeństwa.

Używaj na przykład przy relaksacji przed snem i wtedy kiedy czujesz się niespokojna.

Ilość


Jeśli masz problemy z zasypianiem z powodu zamartwiania się albo nadmiernych emocji, zastosuj olejek na dobry sen, żebyś mogła regulować się przed snem i budować spokój na dłuższą metę. Używaj też przy relaksacji przed snem, podczas czytania i wtedy kiedy czujesz się niespokojna. Możesz nałożyć kilka kropel na nadgarstki, szyję, skronie, w okolice kostki bocznej nad stopą. To olej z olejkami eterycznymi do masażu, dlatego przy stosowaniu możesz zrobić sobie delikatny masaż.

Dlaczego Eliksir na dobry sen działa? To mieszanka oleju jojoba i 100% olejków eterycznych, które mają działanie relaksujące i wyciszające:

  • olejek lawendowy – działa uspokajająco i stworzy kojącą przestrzeń sprzyjającą zasypianiu.
  • olejek wetiweriowy – ma działanie zmniejszające zmęczenie, pozwoli Ci się szybko odprężyć, bo uspokaja umysł.
  • olejek z rumianku rzymskiego – znany jako łagodny środek uspokajający nerwy, poprawia jakość snu.
  • olejek z mandarynki – działa relaksująco, zmniejsza napięcie nerwowe i stres.

Zapach Eliksiru na dobry sen jest bardzo subtelny. Pamiętaj, że olejki eteryczne działają na poziomie biochemicznym i pobudzają mózg. Nie musisz czuć zapachu, żeby molekuły znalazły się w Twoim organizmie.

Zobacz też:

  • Eliksir na natłok myśli
  • Eliksir na silne emocje

Ważne: Wszystkie informacje podane przez Klaudynę Hebdę mają charakter edukacyjny i informacyjny. Nie gwarantują powtarzalności efektu ani profesjonalnej porady o charakterze medycznym, psychologicznym, prawnym itp.

4 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.