Na silne emocje: Eliksir No. 2139,00 zł
Brutto

Eliksir na silne emocje jest mieszanką olejków eterycznych i naturalnego oleju jojoba, którą można nakładać od razu na skórę. Na przykład rozmasuj kilka kropli na skronie, dekolt, czy okolicę między nosem a górną wargą i głęboko oddychaj.

Używaj kiedy czujesz, że masz w sobie chowane od dawna emocje. Pomaga poczuć się ze sobą lepiej, bezpieczniej, spokojniej. Najlepsze efekty uzyskasz w połączeniu z techniką relaksacyjną np. oddychanie przez serce.

Ilość

Obecnie brak na stanie


Eliksir na silne emocje to autorska mieszanka 100% olejków eterycznych z olejem jojoba, dzięki której rozprawisz się z emocjami. Używaj, gdy czujesz, że masz w sobie chowane od dawna emocje.

W mieszance Na silne emocje są specjalnie dobrane olejki eteryczne, które pomogą Ci poczuć się bezpieczniej i spokojniej, m.in.:

  • olejek ylang ylang – używa się go w aromaterapii w przypadku huśtawek nastroju ze względu na jego właściwości harmonizujące i relaksujące,
  • olejek jaśminowy – ma działanie poprawiające nastrój,
  • olejek wetiweriowy – jest stosowany w aromaterapii w celu odprężenia, złagodzenia napięcia.

To właśnie ta mieszanka jest najbardziej odpowiednia do stosowania podczas mojej relaksacji – oddychanie przez serce. Eliksir możesz używać w połączeniu z techniką relaksacyjną. Nałóż ją na okolice skroni, obszar pomiędzy nosem a górną wargą, podbródek, na dekolt, nad pępkiem, w okolicy kostki bocznej (nad stopą). Zajrzyj do zakładki “Sposób użycia”, żeby dowiedzieć się, jak możesz stosować tę mieszankę.

Ważne: Wszystkie informacje podane na mojej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Nie gwarantują powtarzalności efektu ani profesjonalnej porady o charakterze medycznym, psychologicznym, prawnym itp.

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.