Na natłok myśli. Eliksir No. 1109,00 zł
Brutto

109,00 zł (Cena regularna 139,00 zł)

Eliksir na natłok myśli jest autorską mieszanką olejków eterycznych i naturalnego oleju jojoba, którą można nakładać od razu na skórę.

Kiedy nie możesz wyłączyć myślenia, czujesz natłok myśli, zamartwiasz się i gromadzisz w sobie emocje. Pomaga “wyrwać się” z ciągu “przemyśliwania”.

Świetna do stosowania podczas relaksacji. Bardzo ważne, żebyś przy używaniu mieszanek na emocje zwróciła uwagę na świadomy oddech.

Ilość


Niezbędna kiedy nie możesz wyłączyć myślenia, czujesz natłok myśli, zamartwiasz się i gromadzisz w sobie emocje. Eliksiry na emocje możesz używać przy technikach relaksacyjnych (np. oddychanie przez pięty, tapping). Pomaga przy wizualizacji: jeśli opornie Ci idzie albo jest zbyt żywa.

Eliksir na natłok myśli to olej do masażu z olejkami eterycznymi. Zawiera olejki eteryczne m.in. olejek kadzidłowy, olejek kardamonowy, olejek z wetiwerii pachnącej.

Olejek kadzidłowy to “las w kropelce”. Tego olejku używamy w aromaterapii, kiedy potrzebujemy uwolnić stres, złość, żal, gniew i równocześnie szybko się uspokoić. Działa w ten sposób, że otwiera drogi oddechowe, obniża ciśnienie krwi i wprowadza mózg w stan relaksu.

Olejek przyda się, gdy chcesz wzmocnić swoje codzienne rytuały, np. możesz używać go podczas relaksacji. Zwłaszcza jeśli masz problem z pędzącymi myślami i silnymi emocjami. Z czasem możesz reagować w ten sposób, że sam zapach będzie Ci się kojarzył z rozluźnieniem. Zajrzyj do zakładki “Sposób użycia”, żeby dowiedzieć się więcej o propozycjach jego użycia.

Ważne: Wszystkie informacje podane na mojej stronie mają charakter edukacyjny i informacyjny. Nie gwarantują powtarzalności efektu ani profesjonalnej porady o charakterze medycznym, psychologicznym, prawnym itp.

5 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.