Żel magnezowy Hebda (magnez transdermalny) 200ml69,00 zł
Brutto

Wspaniale wspiera obolałe mięśnie i rutynę treningów. Bardzo dobry do masażu (zwłaszcza rozgrzewającego mięśnie).

Żel magnezowy jest dla Ciebie jeśli… masz obolałe mięśnie, bo dużo ćwiczysz, masz stojącą pracę lub dużo chodzisz (świetny na łydki). Masz skurcze łydek w nocy. Masz problemy ze stresem i snem.

Zawiera tyle samo najczystszego chlorku magnezu na świecie, co oliwa magnezowa, jednak jest dużo przyjemniejszy w stosowaniu. Daje przyjemny poślizg i dobrze się rozprowadza.

Ten żel to wysoko skoncentrowana forma naturalnego magnezu, najczystszy chlorek magnezu na świecie, ze złóż 250 mln lat.

Ilość

Obecnie brak na stanie


Żel magnezowy HEBDA z najczystszego na świecie chlorku magnezu. Naturalnie wysycona. Świetny dodatek do aromaterapii.

Magnez wspomaga:

  • relaksację mięśni,
  • dobry sen,
  • walkę z codziennym stresem.

Magnez ułatwia prowadzenie zdrowego trybu życia, zwłaszcza jeśli pracujesz intelektualnie, fizycznie (zmęczone mięśnie, długie stanie!), jesteś narażony/narażona na codzienny stres lub potrzebujesz pomocy w relaksacji przed snem.

Co to jest oliwa magnezowa i żel magnezowy?

Oliwa magnezowa to forma magnezu transdermalnego, czyli magnezu specjalnie przygotowanego do nakładania na skórę. Magnez wspiera mnóstwo procesów w organizmie, od 2017 roku wiemy z całą pewnością, że jest przyswajalny przez skórę. Żel magnezowy czy oliwa magnezowa? Które wybrać?

Pomimo że obydwie formy zawierają tyle samo magnezu transdermalnego, polecam używać ich troszkę inaczej. Oliwę magnezową wybierz, jeśli chcesz mieć coś do codziennej pielęgnacji, bardzo dobra jeśli trzeba się “domagnezować”. Rozprowadza się szybko i wchłania szybko.

Żel magnezowy wybierz jeśli lubisz kosmetyki, które się łatwo rozprowadzają, mają charakterystyczny “poślizg”. Moim zdaniem świetny na mięśnie, łydki, podczas treningu, raczej doraźnie. Bardzo fajna, żelowa, konsystencja i pompka sprawiają, że tę formę magnezu transdermalnego używa się bardzo wygodnie, ergonomiczne i przyjemnie.PAMIĘTAJ, PROSZĘ, ŻE PODCZAS UŻYWANIA ŻELU MOŻESZ ODCZUWAĆ CHARAKTERYSTYCZNE “USZCZYPNIĘCIE MAGNEZOWE”. To normalna reakcja na działanie magnezu transdermalnego, która mija po dłuższym używaniu. Jeśli masz bardzo delikatną skórę może się zdarzyć, że będzie mocniejsze. Unikaj błon śluzowych i okolic oczu.

Którą pojemność wybrać?

W torebce noszę 100 ml, buteleczka jest bardzo poręczna. Świetna także jeśli uprawiasz sport. Jeśli szukasz czegoś w większej pojemności, czego nie będziesz przenosić albo magnezu transdermalnego dla całej rodziny, 200 ml będzie najlepszą opcją.

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.

Powiązany produkt