Alchemiczny Macerat Dziurawcowy (na nerwobóle, emocje)119,00 zł
Brutto

Ten macerat różni się od innych, naprawdę. Pomyśl o nim jak o koncentracie, który działa mocniej, bo jest uzupełniony o specjalną mieszankę olejków i innych składników, które wzmacniają jego działanie. 

Ten jest przygotowany z poszanowaniem energii rośliny i uzupełniony o potężną dawkę olejków, które wykazują w badaniach działanie przeciwbólowe. Mamy własny proces produkcji, który łączy tradycyjną technikę maceracji, nowoczesne osiągnięcia aromaterapii oraz skuteczność. Od potrzymania w ręku poczujesz, że to coś zupełnie innego, niż znałaś do tej pory! 

Stosuj go na nerwobóle, bóle kręgosłupa i stany zapalne stawów, napięte mięśnie o podłożu stresowym, problemy związane z emocjami: brak pewności siebie.

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


Po co Ci Alchemiczny Macerat Dziurawcowy?

 • Rany, urazy, otarcia – miejsca, w których jest uszkodzona tkanka. Zauważasz słabo gojące się miejsca na swojej skórze*.
 • Oparzenia i stany zapalne, także oparzenia słoneczne. Twoja skóra jest zniszczona słońcem (np. oparzenie) lub mrozem.
 • Stany zapalne nerwów (na przykład neuralgia, korzonki). Odczuwasz nerwobóle, bóle mięśni szkieletowych (czujesz, że przechodzą Cię “igiełki” lub “prądy”). Macerat z dziurawca jest fantastyczny na regenerację tkanki nerwowej.
 • Kontuzje i siniaki. W każdym miejscu i przypadku, kiedy potrzebujesz szybkiej regeneracji tkanek np. siniak. Wystąpiło u Ciebie stłuczenie ze zmiażdżeniem tkanki (na przykład palec uderzony młotkiem).
 • Odczuwasz dziwne napięcia mięśni o podłożu stresowym.
 • Masz opuchnięte tkanki np. stawy (są tam olejki, które same w sobie działają lekko przeciwzapalnie i przeciwbólowo)
 • Masz takie miejsca, w których niby jest w porządku, ale coś Cię ciągle boli.

Macerat z dziurawca znajdziesz także Masełku Zielarki i Mazidle do rąk drwala, ale z innymi dodatkami. 

Dlaczego ten macerat z dziurawca ma moc?

Alchemiczny Macerat Dziurawcowy™, jest tworzony według unikalnego procesu, który łączy tradycyjne zastosowanie zielarskie z najnowszą aromaterapią. Efekt, jaki możesz uzyskać, stosując tradycyjny dziurawiec, jest na zupełnie innym poziomie.

 • Energia rośliny: Dbamy o zachowanie naturalnej energii życiowej rośliny, dlatego używamy żywych, ręcznie zebranych roślin oraz olejków aromaterapeutycznych pod kątem wysokiej wibracji (dlatego są dobre na emocje).
 • Tradycyjne zastosowanie: Samodzielnie zbieramy rośliny w optymalnym okresie kwitnienia, macerujemy tradycyjną, słoneczną metodą, która daje większą liczbę substancji czynnych niż przemysłowa*.
 • Nowoczesna nauka: Działanie maceratu zbudowane jest pod kątem najnowszych badań. W miksturze znajduje się nie tylko hiperycyna i hiperforyna, ale też kwasy bosweliowe i beta caryophyllene, które mają działanie neuroprotekcyjne i ochronne na stawy.

Alchemiczny Macerat Dziurawcowy: co ma w środku?

 • Alchemiczny Macerat Dziurawcowy™ jest macerowany według naszego tradycyjnego procesu ze starannie, ręcznie zbieranych przez nas roślin w czystych terenach. Badania wskazują, że używanie tradycyjnych metod, może zwiększyć poziom flawonoidów w ekstrakcie aż 4-krotnie! 
 • Żywica kadzidłowa – ten sposób podpatrzyłam podczas mojej podróży do dostawcy w Omanie. Omańczycy używają kadzidła macerowanego w oleju na bolące stawy, bóle mięśni i bóle szkieletowe. Musiałam go dodać! 
 • Oleożywica copaiba – najwyżej jakości żywica z zaprzyjaźnionej destylarni, pełna beta caryophyllene, który ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne.
 • Olejek lawendowy – mój flagowy olejek lawendowy, w tej mieszance ma łagodzić uczucie bólu i przyspieszać regenerację skóry.

Pamiętaj, proszę, że nasze ciała się różnią, macerat jest tradycyjnym sposobem zielarskim. Nie jest lekiem, wszystkie informacje nie mają charakteru porady lekarskiej. Jeśli potrzebujesz pomocy lekarza, terapeuty lub jakiejkolwiek innej, skorzystaj z konsultacji. Jesteś jedyną osobą odpowiedzialną za swoje zdrowie.

2 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.