Olejek jodła biała (do leśnych kąpieli) 15ml199,00 zł
Brutto

Frustrujący dzień w domu, pracy lub szkole? Ten leśny olejek z jodły białej ma uspokajający, ale jednocześnie podnoszący na duchu aromat. Kawałek niezwykłego lasu w małej buteleczce. Jest w stanie pobudzić umysł, jednocześnie pozwalając ciału na relaksację.

Zawsze, gdy pojawia się w Twoim ciele napięcie lub miałaś przed chwilą stresującą sytuację, pozwól, aby olejek z jodły białej ułatwił Ci powrót do dobrego samopoczucia.

Ilość

Obecnie brak na stanie


Olejek z jodły białej dodaje energii, otuchy, wzmacnia. Olejek z jodły może być pomocny w łagodzeniu stresujących sytuacji w pracy, dlatego możesz go rozpylać w dyfuzorze, albo zrobić sobie “jodłową sól” (i mieć ją dla siebie do wąchania, kiedy tylko potrzebujesz). Więcej propozycji stosowania znajdziesz w zakładce “Sposób użycia”.

Dawniej olejek z jodły był stosowany w dolegliwościach układu oddechowego, gorączce, bólach mięśni i leczeniu reumatyzmu.

Ten olejek jest w dwóch pojemnościach do wyboru – 5 ml i 15 ml.

Propozycje połączenia w dyfuzorze: olejek pomarańczowy, olejek cytrynowy, olejek z mięty pieprzowej, olejek goździkowy. Spróbuj i daj znać, z czym najbardziej lubisz łączyć olejek z jodły białej! 

Możesz sprawdzić też:

  • Olejek z jodły himalajskiej
  • Spray do rozpylania na bazie alkoholu "Chce do lasu, ale nie mam czasu!" z olejkami leśnymi

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.