Clary Sage Ethically Harvested - Olejek z Szałwi (9 ml)99,99 zł
Brutto

100% czysty olejek z szałwii zbierany etycznie

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


Delikatny i słodki z ciepłym, orzechowym odcieniem olejek eteryczny z szałwii muszkatołowej, destylowany parą wodną z różowawych, kwitnących wierzchołków ziela, działa pozytywnie i regenerująco. Używany głównie do kobiecego wsparcia hormonalnego, działa równoważąco na umysł i ciało, łagodzi i łagodnie uspokaja.


SKŁAD:

100% czysty olej Salvia sclarea (szałwia muszkatołowa)


SPOSÓB UŻYCIA:

W parowniku: dodaj 6 do 8 kropli olejku eterycznego do parownika lub palnika. Inhalacje: dodaj 3 do 5 kropli olejku eterycznego do miski z bardzo gorącą wodą, wdychaj opary przez 5 do 10 minut. (Inhalacja tylko dla dzieci powyżej 10 roku życia.) W przypadku masażu: 5 kropli olejku eterycznego rozcieńczyć z 10 ml olejku nośnikowego, takiego jak olejek migdałowy lub jojoba. Kąpiel: dodaj 4 do 6 kropli olejku eterycznego na 20 ml olejku nośnikowego. Wymieszaj w wodzie.

PRZECIWWSKAZANIA:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować bezpośrednio na skórę.
Nie dla dzieci poniżej 5 roku życia. Skonsultuj się z lekarzem przed użyciem olejków eterycznych w czasie ciąży. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Trzymać poza zasięgiem dzieci. Unikać kontaktu z oczami. Jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem. Nie do użytku wewnętrznego.

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.