Korzenne masło do ciała89,00 zł
Brutto

To najbardziej słoneczne masełko świata, którego urokowi nie da się oprzeć. Prawdziwe ciepło i szczęście zamknięte w słoiku, stworzone z najbardziej udanego trio świata – orzeźwiającej pomarańczy, nietuzinkowego kardamonu i szczypty zimowego cynamonu.

Idealne na wieczory po ciężkim dniu, kiedy nie masz na nic siły – nasze korzenne masełko przeniesie Cię wprost na pole pełne słoneczników.

Odważysz się stracić dla niego głowę? 

Ilość

Obecnie brak na stanie


Sięgaj po nie zawsze, kiedy najdzie Cię na to ochota. Mocno uzależnia, natychmiastowo zwiększając poziom endorfin. Najlepiej działa w połączeniu z gorącym kakao, dobrą książką czy ulubionym serialem. Przed posmarowaniem rozgrzej niewielką ilość w dłoniach, żeby jeszcze lepiej się wchłonął. Musisz być twarda, bo chociaż wygląda jak apetyczny mus z mango, absolutnie nie nadaje się do podjadania podczas smarowania

Z powodu użycia najwyższej jakości składników, masełko może pozostawić na skórze delikatny, pomarańczowy kolor. Nabieraj go NAPRAWDĘ mało, bo w większej ilości może farbować nie tylko skórę, ale i jasne materiały. 

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.