Olejek rozmarynowy (na koncentrację i pamięć) [15 ml]79,00 zł
Brutto

Czy Einstein wąchał rozmaryn? Bardzo możliwe, bo olejek rozmarynowy nie tylko pozwoli zapamiętać nawet o 70% więcej informacji, ale i lepiej się skoncentrować. Będzie Twoją mieszanką studencką i mocną kawą w jednym. Niezastąpiony podczas nauki do egzaminów, planowania remontu czy myślenia, jak przejąć kontrolę nad światem bez wychodzenia z domu. 

Masz minutkę? Tyle wystarczy, żeby bezpiecznie użyć olejku. Dodaj go do dyfuzora albo wykorzystaj w formie rozcieńczonej do kąpieli lub na skórę. Inne proste sposoby na olejki eteryczne znajdziesz w zakładce sposób użycia. 

Ilość

Obecnie brak na stanie


Dla osób z zewnątrz spotkanie naszego działu marketingu musi wyglądać cudacznie. Dorosłe kobiety, które co chwila sięgają i wąchają słoiczek z dziwną białą zawartością, naturalnie wzbudzają zainteresowanie. Ale już uspokajam – wąchamy tylko sól z rozmarynem dla wzmocnienia koncentracji! 

Za skuteczność olejku odpowiada (uwaga, powrót do szkoły!) 1.8 cineol, który wdychany przedostaje się do krwiobiegu i zwiększa nasze funkcje poznawcze. Jakby nie było już wystarczająco skomplikowanie, nawet sztucznie wytworzona, ta cząsteczka zadziała na pamięć dopiero po dodaniu do olejku rozmarynowego. 

Więcej o tym jak działa olejek z rozmarynu i co 1.8-cyneol ma wspólnego ze zbrodnią, znajdziesz na blogu, jak olejek rozmarynowy działa na pamięć?

Co ciekawe, olejek eteryczny rozmarynowy był też najważniejszym składnikiem Wody Królowej Węgier, czyli pierwszej europejskiej wody toaletowej na bazie spirytusu. Larendogra, bo tak brzmi druga nazwa tych perfum, nie tylko pięknie pachniała, ale i podobno pomagała dłużej zachować młodość. Kto wie, może nasze rozmarynowe mydło też tak zadziała? 

Naturalny olejek eteryczny rozmarynowy – zastosowanie:

  • dla ciała: jest lekko wykrztuśny, rozrzedzający flegmę. Pomoże na bóle mięśni czy wypadające włosy. Po jego użyciu komary będą Cię omijać szerokim łukiem.
  • dla emocji: najlepszy olejek na zwiększenie koncentracji. Pomaga lepiej zapamiętywać i kojarzyć fakty (wg badań Dr Moss nawet o 70%!). Odświeża i pobudza, a do tego jest najpopularniejszym afrodyzjakiem od czasów starożytności. 

 

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.