Mgiełka wdzięczności – hydrolat różany [100 ml]59,00 zł
Brutto

Chcesz zatrzymać ulotny moment na dłużej? Stworzyć dla siebie piękną i bezpieczną przestrzeń? A może potrzebujesz wyrazić swoją wdzięczność? Dla siebie, dla świata, dla kogoś Ci bliskiego? 

Poznaj orzeźwiającą mgiełkę różaną z olejkami eterycznymi do twarzy i ciała!

Użyj naszej mgiełki, żeby wraz z różano-kadzidłową nutą przenieść się na chwilę na drugą stronę lustra i poczuć, że jesteś tu i teraz. Tylko Ty, Twoje myśli i Twoja mgiełka wdzięczności.

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


Gdyby miłość miała zapach, pachniałaby właśnie tak. Mgiełka Wdzięczności to połączenie różanego hydrolatu, olejku Frankincense, copaiba oraz Palo santo złapie Cię za serce, porwie duszę i obezwładni umysł. Nikt i nic nie powinno tak obłędnie pachnieć – ciepło, rozkosznie, otulająco, kobieco. Z akordem tajemnicy i czystej wdzięczności…

Sama mgiełka została stworzona z wysokowibracyjnych esencji roślinnych, by wspierać Cię w Twojej ścieżce ku lepszemu życiu. Użyte tu olejki podnoszą na duchu, tworząc wokół Ciebie bezpieczną przystań. Stwórz z Mgiełką wdzięczności swój własny rytuał i używaj jej zawsze, kiedy najdzie Cię na to ochota.

Wybierz Mgiełkę Wdzięczności, jeśli…

  • chcesz kosmetyku, który łagodzi podrażnienia, zmniejsza zaczerwienienia i wspiera skórę, po to, żeby była nawilżona i wyciszona – to hydrolat różany z olejkami eterycznymi do twarzy i ciała, dlatego masz pewność, że zadba o Twoją skórę naprawdę dobrze
  • potrzebujesz wsparcia przy praktykowaniu wdzięczności (tak robi Klaudyna), jako pomoc w odzyskaniu małych-wielkich przyjemności (wdzięczność pomoże Ci obniżyć poziom stresu, odzyskać spokój i poczuć szczęście)
  • medytujesz lub ćwiczysz jogę i chcesz łatwiej się skoncentrować
  • lubisz mieć pod ręką naturalne, kobiece perfumy (Mgiełka Wdzięczności pachnie bosko!)
  • marzysz o tym, żeby zawsze mieć w torebce coś, co szybko Cię ochłodzi i orzeźwi w czasie upałów…

Jak używać Mgiełki Wdzięczności?

Wystarczy rozpylić niewielką ilość mgiełki lub spryskać nią ubranie, żeby poczuć się lepiej. Spróbuj. Teraz Twoja kolej!

2 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.