Herbata Liptus39,00 zł
Brutto

Herbatę Liptus sformułowałam specjalnie dla zatokowców.

To ziołowa herbata… i inhalacja w jednym!
Kiedy odkręcisz wieczko, Twój nos (nawet zapchany), poczuje delikatny zapach olejku miętowego oraz cytrynowego.

Ilość

Ostatnie sztuki w magazynie


Zaciągnij się. Dobrze Ci to zrobi. Obydwa olejki słyną z pomagania na uczucie ścisku w zatokach, bo mają właściwości rozrzedzające wydzielinę.

Kiedy zalejesz herbatę wrzątkiem, unieś ostrożnie kubek z parującym naparem. Poczujesz jak naturalne ziołowe olejki delikatnie wibrują w Twoim nosie. Popijaj powoli.

Zioła w Liptusie dobrałam z myślą o rozrzedzaniu wydzieliny oraz właściwościach antybakteryjnych, antywirusowych i przeciwzapalnych. Dziewczyny, które próbowały herbatki, piszą nam, że puszcza uczucie ścisku w zatokach i od razu lepiej się oddycha. 

Zapewniam Cię, że to nie jest kolejna herbata, która będzie Ci zalegać na półce.

Intuicyjnie poczujesz, że ma w sobie COŚ.
To coś, to energia roślin sformułowana z wiedzą, szacunkiem i miłością.

O ile w mieszance Czterech Alchemików możesz poczuć bardziej znajome Ci zioła z polskich łąk i lasów, tak w przypadku herbaty na zatoki Liptus postawiłam na bardziej egzotyczne smaki. 

Zaparzaj 1 łyżeczkę ziół w temp. 100 stopni przez ok. 8 – 10 minut. Możesz też przygotować mocniejszy napar, z którego później będziesz zalewała wrzątkiem tylko część. Nie zdziw się, jeśli podczas picia poczujesz przyjemny chłód w zatokach .Ten efekt nasila się wraz z czasem zaparzania. 

Pojemność herbaty: 50 g

1 Przedmiot

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.