Mazidło do rąk drwala (na suchą skórę)79,00 zł
Brutto

Mazidło dla super suchych, spierzchniętych, pękających dłoni. Sprawdzone u pielęgniarek i robotników budowy.

„Tak, jasne, bo teraz sami drwale z sojowym latte”. Tyle że to mazidło jest sprawdzone w tartaku (poważnie). Nie musisz: rąbać drewna do kominka, wyjeżdżać na leśne biwaki, gdzie haratasz sobie ręce, spawać w rękawicach…

…żeby przydało Ci się mazidło do rąk drwala. Wystarczy, że lubisz mieć zadbane ręce. Mazidło jest dla Ciebie.

Zdradzę Ci sekret Dziewczyn: NAPRAWDĘ zwracamy na to uwagę. Mazidło ma charakterystyczny, zielny zapach. Nie żadne tam łąkowe kwiaty.

Ilość


DLACZEGO MAZIDŁO DO DŁONI?

Powstało tak naprawdę dla mojej Mamy, która potrzebuje czegoś mocnego do wzmocnienia dłoni, w pracy ciągle pracuje z mocnymi środkami do dezynfekcji. Kiedy zwykły krem już nie wystarcza, na noc sięgnij po mazidło! Tak naprawdę używam go nawet kilka razy dziennie. Kremy zawierają zazwyczaj większość wody – co samo w sobie nie jest czymś złym, dzięki temu szybko się wchłaniają. Czasem jednak potrzeba czegoś skoncentrowanego.

CZY MAZIDŁO JEST TYLKO DO STÓP I DŁONI?

Nie! Przyda się wszędzie, gdzie masz totalny przesusz. Ja czasem nakładam też na buzię i łokcie. Samodzielnie musisz sprawdzić, czy sprawdza się w tej roli… PS. Osoby z AZS: polecam uwagę, nie wszyscy dobrze tolerują lanolinę.

Uwaga dotycząca składu: Jeśli w Twoim mazidle występują grudki, to musisz wiedzieć, że jest to naturalne. Ma w sobie naturalne masło shea, które im bardziej naturalne, tym bardziej może się grudkować. Wystarczy, że nałożysz mazidło na dłoń. Pod wpływem ciepła grudki rozpuszczą się, a Twoje mazidło będzie gładkie! 

 

3 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.