Olejek CBD HempGold. 1000mg. (10%)158,00 zł
Brutto

Najwyższej jakości ekstrakt z konopi siewnych z naturalnie występującymi fitokannabinoidami.

 
  Pojemność : 10 ml

– Metoda ekstrakcji – alkoholowa

– Pełne spektrum kannabinoidów

– Organiczny, wolny od GMO

– Zawiera kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 oraz omega-9.

– Badania laboratoryjne

– Pipeta z podziałką dla wygodnego i łatwego odmierzania

– Wystarcza na ok. 1,5 miesiąca stosowania .

 

Olejek HempGold 500mg.  zawiera pełne spektrum naturalnie występujących w konopiach kannabinoidów, flawonoidów i terpenoidów
(m.in. CBD, CBDV , CBDA, CBC, CBN, CBG, BCP, THCV),

Ilość


Skład:: olej z nasion konopi włóknistych, ekstrakt konopi (Cannabis sativa L ) . 1000 mg


Wskazówki:
 Przechowywać z dala od światła słonecznego, ciepła, wilgoci i przechowywać w lodówce.


Legalność 
:  Nie zawierające psychoaktywnego THC (zawartość THC maks. do dopuszczalnego przez prawo limitu 0,2%)

Rośliny z grupy Cannabis są znane ludzkości już od czasów starożytnych. Przez wieki były wykorzystywane w celach leczniczych, również przez dawnych Słowian. Ich głównym składnikiem są różnego rodzaju kannabinoidy, które mają silne działanie terapeutyczne. Ze względu na obecność psychoaktywnego THC wokół konopi narodziło się wiele kontrowersji. Na szczęście obecnie możesz zakupić olej z tej rośliny pozbawiony narkotycznego składnika, a więc całkowicie legalny.

Olejek konopny 10% – zastosowanie

Główną substancją czynną w prezentowanym tutaj produkcie jest kannabinoid CBD, który, wraz z postępem badań, znajduje coraz większe zastosowanie w leczeniu różnego rodzaju schorzeń. Olejek konopny 10 procent to bardzo dobre źródło witamin (z grupy B, A, K, E) i minerałów (wapń, magnez i cynk), a także nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega 3 i Omega 6 w doskonałych proporcjach. Produkt jest rekomendowany w celu wzmocnienia flory bakteryjnej jelit. Pomaga też poprawić funkcjonowanie układu krwionośnego – obniża poziom cholesterolu i zmniejsza ryzyko wystąpienia miażdżycy. Dodatkowo polecany jest w profilaktyce antynowotworowej i działa przeciwzapalnie, przeciwwymiotnie i przeciwutleniająco.

Dzięki oferowanemu tutaj olejowi konopnemu 10 procent możesz także poprawić swoje samopoczucie i kondycję psychiczną. Wiele badań naukowych wskazuje na antypsychotyczne działanie CBD. Pomaga on w uspokojeniu organizmu i w znacznym obniżeniu stanów lękowych. Zalecany jest również w przypadku problemów ze snem w tym bezsennością.

Dzięki odpowiedniemu dozownikowi nasz olej konopny aplikowany jest doustnie, wystarczy umieścić pożądaną ilość kropli na języku. Produkt sprawdzi się też jako dodatek do kosmetyków, w celu poprawy kondycji skóry czy włosów. Jest to suplement diety, który możesz stosować codziennie, aby polepszyć stan organizmu. Poza dawką 10%, w naszym sklepie znajdziesz też pozycje o innym stężeniu procentowym CBD. Oferta obejmuje także susze oraz czysty kannabidiol w formie kryształu.

10 Przedmioty

Specyficzne kody

Opinie

No customer reviews for the moment.